Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyun dağıtan Epic Games bu hafta yine bizlerle. Epic Games’in bu hafta ücretsiz oyun olarak dağıttığı ‘Fez’ adlı bulmaca oyunu.

Hangimiz ücretsiz oyuna karşı çıkabiliriz? Beğenmesek bile kütüphanemizde bulunması bile yeterli olabilir bazen. Fakat bu oyun Bulmaca Türünü sevenler için kesinlikle biçilmiş kaftan. Eğer bulmaca türünü daha önce denemediyseniz bir şans vermenizi öneririm.

Fez, Nisan 2012’de Piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü zaman IGN, Eurogamer gibi büyük platformların incelemelerinde tam puan alan Fez Steam üzerinde oyunu inceleyenlerin neredeyse %85’i çok olumlu olarak niteliklendirmiştir.

Fez Oyun İçi Görsel

Fez, iki boyutlu bir dünyada iki boyutlu bir yaratık olan Gomez’in hikayesini anlatıyor. Gomez üçüncü boyutla karşılaşınca kendisini zaman ve uzayın sonuna giden bir yolculuğun içerisinde bulur.

Fez’i nasıl indirebilirim?

  • Fez’i indirebilmek için Epic Store’a bu adresten giriş yapın.
  • Açılan sayfanın sağ alt köşesindeki ‘Al’ butonuna tıklayın.

Ardından açılan ödeme ekranında sağ altta bulunan ‘E-postanızı’ ile başlayan seçeneği seçip ‘Sipariş Ver’ butonuna tıklayın.

Bu adımları uyguladıktan sonra oyunu indirebilmek için Epic Games Store’u indirmelisiniz. Eğer Epic Games Store bilgisayarınızda yüklü ise Kütüphane kısmına gidip oyunu seçip indirebilirsiniz.

Daha fazla ücretsiz oyun ve oyun haberleri için Oyun Kategorimize gidebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat